Sklep liturgiczny

Mamy naprawdę duży asortyment – od naczyń liturgicznych, przez lekcjonarze mszalne czy Mszał Rzymski, aż po Biblie i powiązane książki. Nie zabraknie także miejsca na rozwój duchowy – w naszym sklepie można znaleźć brewiarze, różańce i wiele innych przydatnych do modlitwy przedmiotów.

Książki, które są przedmiotem niezwykłego zainteresowania, można podzielić na różne kategorie. Najpopularniejsze z nich to świadectwa, apologetyka czy teologia moralna. Nie zabraknie także dzieł biograficznych, w których znajdziemy opisy losów wielu Polaków, takich jak Karol Wojtyła (Jan Paweł II) czy Stefan Wyszyński (Prymas Tysiąclecia).

Łatwo w naszym sklepie znaleźć też paramenty liturgiczne. Przepiękne pateny i wspaniałe kielichy godnie będą nosić w sobie Ciało i Krew Chrystusa. Ampułki, w których podczas Eucharystii znajdują się wino i woda, świetnie będą się komponować z klimatem Mszy świętej. Z kolei piękne dzwonki podkreślą najważniejsze momenty liturgii. Nie zapominajmy także o trybularzu (kadzielnicy), którego złoty blask dobrze podkreśli wagę sprawowanej Eucharystii. W naszym magazynie nie zabraknie też ambony, z których głoszenie Słowa Bożego jest jeszcze skuteczniejsze, ponieważ oddziałują one na wzrok.

W naszym sklepie liturgicznym można znaleźć również kącik prasowy. Należą do niego przede wszystkim cotygodniowe wydania “Gościa Niedzielnego” czy “W drodze”. To z tych czasopism można czerpać wiedzę z różnorakich dziedzin. https://www.sacrum.pl/